Celebrity Bridal S.O.S.
Aktualności
Każda Panna Młoda jest w stanie znaleźć suknię ślubną w salonach Celebrity Bridal.
Oferujemy szeroki wachlarz modeli od klasyki po ekstrawaganckie i zmysłowe modele. Najważniejszą dla nas kwestią jest to, aby nasze suknie były ultrakobiece, a do tego konieczne jest zrozumienie kobiecej figury. Suknia ślubna odzwierciedla osobowość, więc nasza oferta jest zróżnicowana tak, by każda Panna Młoda mogła znaleźć w niej coś dla siebie.
Znalazłaś idealnego mężczyznę – to teraz czas na idealną suknię!
Nim umówisz się na przymiarkę sukni ślubnej upewnij się, że się przygotowałaś. Zobacz o czym powinnaś powiedzieć swojej konsultantce ślubnej podczas przymiarki . Oto 3 najważniejsze rzeczy:
Nowa marka w Celebrity - ROSA CLARA
W 1995 roku mając za sobą znaczne doświadczenie wbranży ślubnej,
Czy wiesz że, firma Cymbeline istnieje ponad 40 lat...
Kto lepiej niż kobieta może zrozumieć marzenia innej kob
KONTAKT

Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną

Celebrity Bridal: 501-984-516

Celebrity Exclusive: 789-231-418

zapytania: salon@celebritybridal.pl

 

Welony
Pronovias Accessories
Paski
Cint.402
Polecane suknie
ROSA CLARA
Segovia
Ivania
2716
Outlet
Sweetheart 6056
Pomorski Serwis Ślubny
Zaproszenia na ślub

W naszej ofercie posiadamy firmy, które są najlepsze w branży ślubnej na całym świecie i jesteśmy z tego faktu dumni. Znajdziecie u nas suknie ślubne z takich domów mody jak: Pronovias Fashion Group: Pronovias Barcelona, La Sposa, Atelier Pronovias, White One oraz Cymbeline Paris, Rosa Clara, Alma Novia, Yolan Cris, Enzoani, Sincerity, Sweetheart, Lilian West, Justin Aleksander, Justin Aleksander Signature. Staramy się zrozumieć kobietę i jej potrzeby oraz to kim jest. Czy podąża za modą czy ma własny gust. Projektanci zwracają dużą uwagę na te czynniki. Nasze kolekcje nie skupiają się na jednym wizerunku, posiadamy suknie ślubne dla każdej kobiety, bo każda kobieta jest niezwykła.