JO. & Wedding
Aktualności
Ślub i Wesele w stylu rustykalnym
 Planujesz wesele lub inne przyjęcie w stylu rustyklanym?Zapraszamy do Cafe Wedding.Pomożemy je zorganizować,wynajmiemy rekwizyty,zrobimy zaproszenia i dekoracje. Zajmiemy się całą oprawą.  Zapraszamyhttps://www.facebook.com/CafeWEDDING/
PROJECT BRIDAL S.O.S.
 
Każda Panna Młoda jest w stanie znaleźć suknię ślubną w salonach Celebrity Bridal.
Oferujemy szeroki wachlarz modeli od klasyki po ekstrawaganckie i zmysłowe modele. Najważniejszą dla nas kwestią jest to, aby nasze suknie były ultrakobiece, a do tego konieczne jest zrozumienie kobiecej figury. Suknia ślubna odzwierciedla osobowość, więc nasza oferta jest zróżnicowana tak, by każda Panna Młoda mogła znaleźć w niej coś dla siebie.
Znalazłaś idealnego mężczyznę – to teraz czas na idealną suknię!
Nim umówisz się na przymiarkę sukni ślubnej upewnij się, że się przygotowałaś. Zobacz o czym powinnaś powiedzieć swojej konsultantce ślubnej podczas przymiarki . Oto 3 najważniejsze rzeczy:
Nowa marka w Celebrity - ROSA CLARA
W 1995 roku mając za sobą znaczne doświadczenie wbranży ślubnej,
KONTAKT

Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną

Celebrity Bridal: 501-984-516

zapytania: salon@celebritybridal.pl

 

Welony
Pronovias Accessories
Akcesoria POIRIER
Pończochy ST-500
Polecane suknie
Edwin
Stella York
6506
OSTATNIE SZTUKI - SALE %%%%
Inessa
SIGNATURE
9817
Studio filmowe Vision Works
Zaproszenia na ślub

W naszej ofercie posiadamy firmy, które są najlepsze w branży ślubnej na całym świecie i jesteśmy z tego faktu dumni. Znajdziecie u nas suknie ślubne z takich domów mody jak: Pronovias Fashion Group: Pronovias Barcelona, La Sposa, Atelier Pronovias, White One oraz Cymbeline Paris, Rosa Clara, Alma Novia, Yolan Cris, Enzoani, Sincerity, Sweetheart, Lilian West, Justin Aleksander, Justin Aleksander Signature. Staramy się zrozumieć kobietę i jej potrzeby oraz to kim jest. Czy podąża za modą czy ma własny gust. Projektanci zwracają dużą uwagę na te czynniki. Nasze kolekcje nie skupiają się na jednym wizerunku, posiadamy suknie ślubne dla każdej kobiety, bo każda kobieta jest niezwykła.