JO. & Wedding
Aktualności
Tłusty Czwartek - odchudzamy ceny do -70%
Suknie ślubne już od 590!Kto pierwszy ten lepszy!Nasz magazyn w tym dniu będzie do Waszej dyspozycji niczym z amerykańskich programów. Suknie podzielimy w kategoriach cenowych 590 zł ,990 zł , 1290 zł , 1590 i 1990 złŻadna z przecenionych sukni nie będzie kosztować więcej niż 2.000 zł.Start godz 11.00https://www.facebook.com/events/1200914510022003/
Ślub i Wesele w stylu rustykalnym
 Planujesz wesele lub inne przyjęcie w stylu rustyklanym?Zapraszamy do Cafe Wedding.Pomożemy je zorganizować,wynajmiemy rekwizyty,zrobimy zaproszenia i dekoracje. Zajmiemy się całą oprawą.  Zapraszamyhttps://www.facebook.com/CafeWEDDING/
PROJECT BRIDAL S.O.S.
 
Każda Panna Młoda jest w stanie znaleźć suknię ślubną w salonach Celebrity Bridal.
Oferujemy szeroki wachlarz modeli od klasyki po ekstrawaganckie i zmysłowe modele. Najważniejszą dla nas kwestią jest to, aby nasze suknie były ultrakobiece, a do tego konieczne jest zrozumienie kobiecej figury. Suknia ślubna odzwierciedla osobowość, więc nasza oferta jest zróżnicowana tak, by każda Panna Młoda mogła znaleźć w niej coś dla siebie.
Znalazłaś idealnego mężczyznę – to teraz czas na idealną suknię!
Nim umówisz się na przymiarkę sukni ślubnej upewnij się, że się przygotowałaś. Zobacz o czym powinnaś powiedzieć swojej konsultantce ślubnej podczas przymiarki . Oto 3 najważniejsze rzeczy:
KONTAKT

Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną

Celebrity Bridal: 501-984-516

Celebrity Exclusive: 789-231-418

zapytania: salon@celebritybridal.pl

 

Paski
Cint.402
Biżuteria
Pronovias Accessories 2576
Polecane suknie
Ostatnie sztuki tylko 1990,-
6375
Ostatnie sztuki tylko 1990,-
3832
Jarice 2017
Kreta
Maggie Sottero & Rebeca Ingram
Jovanna
Studio filmowe Vision Works
Zaproszenia na ślub

W naszej ofercie posiadamy firmy, które są najlepsze w branży ślubnej na całym świecie i jesteśmy z tego faktu dumni. Znajdziecie u nas suknie ślubne z takich domów mody jak: Pronovias Fashion Group: Pronovias Barcelona, La Sposa, Atelier Pronovias, White One oraz Cymbeline Paris, Rosa Clara, Alma Novia, Yolan Cris, Enzoani, Sincerity, Sweetheart, Lilian West, Justin Aleksander, Justin Aleksander Signature. Staramy się zrozumieć kobietę i jej potrzeby oraz to kim jest. Czy podąża za modą czy ma własny gust. Projektanci zwracają dużą uwagę na te czynniki. Nasze kolekcje nie skupiają się na jednym wizerunku, posiadamy suknie ślubne dla każdej kobiety, bo każda kobieta jest niezwykła.